Adrian Veștea merge la negocieri cu George Simion, după ce liderul AUR l-a somat să discute la ora 20.00 pentru că altfel nu-i va trece guvernul: „Sunt un om al dialogului și al consensului”

Știri

Adrian Veştea anunță că se va întâlni cu George Simion, după ce liderul AUR l-a chemat la discuții pe premierul desemnat, dacă vrea ca executivul să obțină cele 233 de voturi pentru învestitură. Veştea justifică aceste negocieri afirmând că înţelege responsabilitatea ce îi revine…  

Preluare: CursDeGuvernare.ro  Read More