Alfa New Protocol Engineering, noua companie de infrastructură energetică creată de Electro-Alfa și New Protocol Group, va fi condusă de George Căpățînă, în calitate de CEO

Alfa New Protocol Engineering, noua companie de infrastructură energetică creată de Electro-Alfa și New Protocol Group, va fi condusă de George Căpățînă, în calitate de CEO

Știri

 Noua companie Alfa New Protocol Engeneering (ANPE), înființată sub forma unui joint venture între Electro-Alfa International și New Protocol Group, va fi condusă de George Căpățînă, care a fost numit director general. Compania ANPE funcționează ca o platformă specializată de inginerie, proiectare și management de… 

Preluare: Economedia.ro Read More