O avarie majoră s-a produs, marţi dimineaţă, la societatea Termo Ploieşti, care produce agent termic pentru municipiul Ploieşti. Unul dintre cazanele folosite la producţie s-a spart, parametrii furnizaţi ploieştenilor scăzând cu până la 20%.
Preluare: News.ro Read More
