Fostul ministru al Energiei, social-democratul Bogdan Ivan, a fost implicat joi seara într-un accident produs în apropierea Primăriei Bistrița, pentru că nu ar fi acordat prioritate unui autobuz. Acesta a spus sâmbătă că pur și…
Preluare: G4Media.ro Read More
