Ilie Bolojan, președintele PNL, a declarat luni seară că folosirea numelui PNL de către miniștrii din guvernul Veștea reprezintă ”o încălcare a Constituției”. El a spus că a trimis o notificare în acest sens…
Preluare: G4Media.ro Read More
Și chiar mai mult

Ilie Bolojan, președintele PNL, a declarat luni seară că folosirea numelui PNL de către miniștrii din guvernul Veștea reprezintă ”o încălcare a Constituției”. El a spus că a trimis o notificare în acest sens…
Preluare: G4Media.ro Read More