Patru cetăţeni din Slovacia au fost amendaţi de către Jandarmeria Română, după ce au intrat cu autovehicule de off-road într-o zonă protejată, parte a Sitului… © G4Media.ro.
Preluare: G4Media.ro Read More
Și chiar mai mult

Patru cetăţeni din Slovacia au fost amendaţi de către Jandarmeria Română, după ce au intrat cu autovehicule de off-road într-o zonă protejată, parte a Sitului… © G4Media.ro.
Preluare: G4Media.ro Read More