După mașini, laptopurile și telefoanele trec la modelul leasingului operațional: companiile renunță treptat la achiziții și aleg abonamente din nevoia de flexibilitate, predictibilitate și protecție pentru cashflow. În ultimii ani, românii s-au obișnuit să plătească pentru acces, nu pentru proprietate. De la muzică și filme…
Preluare: Economedia.ro Read More
