32 de șoferi români au încercat să scape de amendă pentru viteză excesivă, spunând că la volan se afla soția. Noul sistem e-SIGUR i-a prins pe toți, scrie presa maghiară citată de Mediafax. A…
Preluare: G4Media.ro Read More
Și chiar mai mult

32 de șoferi români au încercat să scape de amendă pentru viteză excesivă, spunând că la volan se afla soția. Noul sistem e-SIGUR i-a prins pe toți, scrie presa maghiară citată de Mediafax. A…
Preluare: G4Media.ro Read More