Egiptul începe privatizarea sectorului petrolier prin ieşirea pe bursă a trei companii

Egiptul începe privatizarea sectorului petrolier prin ieşirea pe bursă a trei companii

Știri

 Egiptul a anunţat duminică ieşirea pe Bursa de Valori egipteană (EGX) a trei noi companii publice petroliere, dând astfel startul primei faze a programului guvernamental privind privatizarea sectorului, potrivit informaţiilor furnizate de Consiliul de…  

Preluare: G4Media.ro Read More