Deputatul USR Alexandru Dimitriu anunță că Senatul a adoptat inițiativa legislativă pentru eliminarea unei sancțiuni care-i viza pe șoferi. „Nu vei mai fi amendat dacă ai uitat acasă permisul de conducere sau talonul”, anunță Dimitriu. „Dacă ai permis valabil și mașina este înmatriculată legal, polițistul…
Preluare: Economedia.ro Read More
