Guvernele europene nu ar trebui să protejeze excesiv companiile și consumatorii de energia mai scumpă, deoarece acest lucru distorsionează semnalul de preț care ar trebui să ducă la reducerea consumului și ar putea deveni foarte costisitor din punct de vedere…
Preluare: Economie – spotmedia.ro Read More
