Stațiunea Băile Oglinzi din orașul Târgu-Neamț va fi revitalizată printr-un proiect cu fonduri europene în valoare de aproape 47 de milioane de lei, a anunțat președintele Consiliului Județean (CJ) Neamț, Daniel Vasilică Harpa. Proiectul a fost depus spre finanțare în momentul în care Daniel Vasilică…
Preluare: Economedia.ro Read More
