George Simion spune că Guvernul Veștea nu va fi votat de AUR, dar că îl va aștepta pe premierul desemnat, până diseară la ora 20, să discute. 

Știri

 George Simion a ținut o conferință de presă în care a spus că, decizia din momentul acesta a AUR este să nu voteze Guvernul Veștea, însă că partidul este deschis spre dialog. “Este nevoie de reconciliere națională și este nevoie…  

Preluare: Biziday Read More