George Simion susține că un consilier prezidențial l-a sunat în seara votului din Parlament pentru guvernul Veștea / A sunat la 9:15 și a zis „ E un lucru bun ca voi să votați”/ Președintele României nu are cunoștință despre convorbirea la care face referire domnul Simion, a transmis Administrația Prezidențială

George Simion susține că un consilier prezidențial l-a sunat în seara votului din Parlament pentru guvernul Veștea / A sunat la 9:15 și a zis „ E un lucru bun ca voi să votați”/ Președintele României nu are cunoștință despre convorbirea la care face referire domnul Simion, a transmis Administrația Prezidențială

Știri

 Președintele AUR, George Simion susține că luni, în seara votului din Parlament, pentru guvernul Veștea, a fost sunat de un consilier prezidenția la ora 21:15 care i-ar fi zis „E un lucru bun ca…  

Preluare: G4Media.ro Read More