Kelemen Hunor: ”Felicitări, George Simion! S-a încheiat o epocă și nu știm ce ne-așteaptă” / Parlamentarii UDMR au părăsit sala la votul pentru învestirea Guvernului Veștea

Kelemen Hunor: ”Felicitări, George Simion! S-a încheiat o epocă și nu știm ce ne-așteaptă” / Parlamentarii UDMR au părăsit sala la votul pentru învestirea Guvernului Veștea

Știri

 Kelemen Hunor a declarat, la votul de învestitură a Guvernului Veștea, că există un singur câștigător după negocierile duse de premierul desemnat și criza politică prelungită, dar că acesta nu se află în sală:…  

Preluare: G4Media.ro Read More