Ministerul Finanțelor a atras luni 1,306 miliarde de lei de la băncile comerciale prin două emisiuni de titluri de stat, fondurile urmând să fie utilizate pentru refinanțarea și rambursarea anticipată a datoriei publice, precum…
Preluare: G4Media.ro Read More
