Ministerul Sănătății a plătit astăzi circa 155 de milioane de lei către constructorul de la spitalul Marius Nasta / Alexandru Rogobete, care a blocat plățile, este propus din nou ministru al Sănătății în Guvernul Veștea

Ministerul Sănătății a plătit astăzi circa 155 de milioane de lei către constructorul de la spitalul Marius Nasta / Alexandru Rogobete, care a blocat plățile, este propus din nou ministru al Sănătății în Guvernul Veștea

Știri

 Ministerul Sănătății a anunțat că a efectuat astăzi plata sumei de 154.959.461,65 lei către constructor, prin intermediul Primăriei Sectorului 4, pentru finalizarea lucrărilor la noul Centru de Diagnostic și Tratament al Tuberculozei Zerlendi din…  

Preluare: G4Media.ro Read More