Miruță îl acuză pe șeful Romarm: A lucrat în două părți, când nu avea voie. A fost selectat „pe ochi frumoși”

Miruță îl acuză pe șeful Romarm: A lucrat în două părți, când nu avea voie. A fost selectat „pe ochi frumoși”

Știri

Radu Miruță, ministrul Apărării și fost ministru al Economiei, a lansat noi acuzații la adresa directorului general al Romarm, Răzvan Pîrcălăbescu, căruia îi reproșează că ar fi ajuns în funcție prin nerespectarea procedurilor legale și că, în timp ce conducea…  

Preluare: Economie – spotmedia.ro Read More