Premierul indian Narendra Modi le-a cerut duminică concetăţenilor săi şi întreprinderilor să-şi modereze consumul de combustibil şi să reintroducă telemunca pentru a reduce cererea de benzină şi motorină (combustibili fosili), în contextul în care…
Preluare: G4Media.ro Read More
