Guvernul Australiei a acuzat sâmbătă compania de telecomunicaţii Optus că „i-a abandonat pe australieni”, după ce trei oameni au murit din cauza întreruperii accesului la… © G4Media.ro.
Preluare: G4Media.ro Read More
Și chiar mai mult

Guvernul Australiei a acuzat sâmbătă compania de telecomunicaţii Optus că „i-a abandonat pe australieni”, după ce trei oameni au murit din cauza întreruperii accesului la… © G4Media.ro.
Preluare: G4Media.ro Read More