Sute de localnici ai oraşului Breaza au semnat o petiţie prin care solicită ieşirea din Asociaţia de Dezvoltare Intercomunitară (ADI) „Parteneriatul pentru Managementul Apei – Prahova” şi rezilierea contractului cu Hidro Prahova, după ce, de săptămâna trecută, oraşul nu…
Preluare: News.ro Read More
