Poliția din Australia a confiscat peste 2 tone de cocaină, după ce au fost realizate percheziții într-un buncăr subteran din orașul Sydney, transmite Mediafax. Cantitatea este una record pentru țară. Poliția australiană a confiscat…
Preluare: G4Media.ro Read More
