Premierul Bolojan, la recepția Ambasadei SUA: Se cuvine să mulțumesc companiilor americane care au investit în România, care înseamnă locuri de muncă, înseamnă transfer de tehnologie, înseamnă oportunități

Premierul Bolojan, la recepția Ambasadei SUA: Se cuvine să mulțumesc companiilor americane care au investit în România, care înseamnă locuri de muncă, înseamnă transfer de tehnologie, înseamnă oportunități

Știri

 Premierul demis, Ilie Bolojan, a fost prezent marți seara, la recepția oferită de Ambasada SUA la București, cu ocazia Zilei Naționale a Statelor Unite ale Americii, în cadrul campaniei „Freedom 250” – prin care…  

Preluare: G4Media.ro Read More