Premierul interimar Ilie Bolojan le-a mulțumit companiilor și investitorilor americani prezenți în România pentru crearea locurilor de muncă, a oportunităților și transferului de tehnologie în discursul susținut la recepția dată de Ambasada Statelor Unite ale Americii în România cu ocazia sărbătoririi Zilei Independenței de către…
Preluare: Economedia.ro Read More
