Primăria București anunță, printr-un mesaj publicat marți dimineață, pe Facebook, că au început plantările de arbori pe Bulevardul Magheru. În postare, administrația numește bulevardul ”tunel auto, plin de gaze de eșapament”. Primăria Capitalei anunță…
Preluare: G4Media.ro Read More
