România va fi reprezentată de trei echipe în sezonul viitor din Liga Campionilor la handbal

România va fi reprezentată de trei echipe în sezonul viitor din Liga Campionilor la handbal

Știri

 EHF a făcut publică lista echipelor confirmate pentru sezonul 2026-2027 al Ligii Campionilor la handbal. România va avea în total trei reprezentante: CSM București și Gloria Bistrița la feminin, iar Dinamo București la masculin.…  

Preluare: G4Media.ro Read More