Toto Wolff, șeful Mercedes, i-a avertizat pe conducătorii Formulei 1 să nu adopte vreodată sistemul „BoP” (Balance of Performance). Oficialul echipei de la Brackley îl descrie ca pe un „haos politic”: are darul de…
Preluare: G4Media.ro Read More
Și chiar mai mult

Toto Wolff, șeful Mercedes, i-a avertizat pe conducătorii Formulei 1 să nu adopte vreodată sistemul „BoP” (Balance of Performance). Oficialul echipei de la Brackley îl descrie ca pe un „haos politic”: are darul de…
Preluare: G4Media.ro Read More