Staţiunea „Băile Oglinzi” din oraşul Târgu-Neamţ va fi revitalizată printr-un proiect cu fonduri europene în valoare de aproape 47 de milioane de lei, a anunţat preşedintele Consiliului Judeţean (CJ) Neamţ, Daniel Vasilică Harpa. Proiectul…
Preluare: G4Media.ro Read More
