Copiii cu vârsta sub doi ani nu ar trebui expuși în mod intenționat la ecrane, deoarece utilizarea telefoanelor mobile, tabletelor și altor dispozitive digitale în această etapă a vieții poate avea efecte negative asupra…
Preluare: G4Media.ro Read More
