Deputatul USR Alexandru Dimitriu anunță că Senatul a adoptat inițiativa legislativă pentru eliminarea unei sancțiuni care-i viza pe șoferi. „Nu vei mai fi amendat dacă ai uitat acasă permisul de conducere sau talonul”, anunță…
Preluare: G4Media.ro Read More
