40 de pompieri români au plecat în Franța pentru a ajuta la monitorizarea și stingerea incendiilor de pădure, transmite DSU. „În perioada 1–31 iulie 2026, Departamentul pentru Situații de Urgență (DSU), prin Inspectoratul General…
Preluare: G4Media.ro Read More
