VIDEO | A0 Nord:  Lotul 1 (Joița–Corbeanca) a ajuns la un stadiu al lucrărilor de 63%. Pistol: Circulația ar putea fi deschisă până la finalul acestui an

VIDEO | A0 Nord: Lotul 1 (Joița–Corbeanca) a ajuns la un stadiu al lucrărilor de 63%. Pistol: Circulația ar putea fi deschisă până la finalul acestui an

Știri

 Lucrările pe Lotul 1 al Autostrăzii de Centură București (A0 Nord), pe tronsonul Joița–Corbeanca, au ajuns la un stadiu fizic de aproximativ 63%, potrivit informațiilor transmise de Cristian Pistol, director general al Companiei Naţionale de Administrare a Infrastructurii Rutiere (CNAIR). Constructorii români și italieni continuă… 

Preluare: Economedia.ro Read More