Modelul economic pe care România și-a bazat creșterea în ultimii ani – consum alimentat de importuri și susținut prin deficit – „și-a atins limita”, iar întrebarea nu mai este dacă trebuie schimbat, ci dacă schimbarea va fi făcută prin decizie sau forțată de o criză,…
Preluare: Economedia.ro Read More
