BREAKING Adrian Veștea se întâlnește cu șeful AUR după ce a fost convocat de George Simion pentru negocieri

BREAKING Adrian Veștea se întâlnește cu șeful AUR după ce a fost convocat de George Simion pentru negocieri

Știri

 Adrian Veștea a anunțat pe facebook că se întâlnește cu șeful AUR după ce a fost convocat la George Simion pentru negocieri. ”Sunt un om al dialogului și al consensului. Înțelegând responsabilitatea care îmi…  

Preluare: G4Media.ro Read More