Adrian Veștea a anunțat pe facebook că se întâlnește cu șeful AUR după ce a fost convocat la George Simion pentru negocieri. ”Sunt un om al dialogului și al consensului. Înțelegând responsabilitatea care îmi…
Preluare: G4Media.ro Read More
Și chiar mai mult

Adrian Veștea a anunțat pe facebook că se întâlnește cu șeful AUR după ce a fost convocat la George Simion pentru negocieri. ”Sunt un om al dialogului și al consensului. Înțelegând responsabilitatea care îmi…
Preluare: G4Media.ro Read More