Fostul ministru al Sănătății, Alexandru Rogobete (PSD) i-a transmis sâmbătă un nou mesaj premierului demis Ilie Bolojan, pe care îl invită să meargă împreună într-un spital. „Domnule Bolojan, am o invitație pentru dumneavoastră. Haideți…
Preluare: G4Media.ro Read More
