Social-democratul Rogobete, invitație pentru Bolojan: „Haideți cu mine într-un spital, la patul bolnavului nu există propagandă”

Social-democratul Rogobete, invitație pentru Bolojan: „Haideți cu mine într-un spital, la patul bolnavului nu există propagandă”

Știri

 Fostul ministru al Sănătății, Alexandru Rogobete (PSD) i-a transmis sâmbătă un nou mesaj premierului demis Ilie Bolojan, pe care îl invită să meargă împreună într-un spital. „Domnule Bolojan, am o invitație pentru dumneavoastră. Haideți…  

Preluare: G4Media.ro Read More