Șoșoacă e din nou la Moscova, elogiind „libertatea” Rusiei, minunându-se de Kremlin: Uitați-vă și voi ce frumos e. Ăștia sunt extrem de civilizați, bă, eu n-am văzut atâta verdeață

Șoșoacă e din nou la Moscova, elogiind „libertatea” Rusiei, minunându-se de Kremlin: Uitați-vă și voi ce frumos e. Ăștia sunt extrem de civilizați, bă, eu n-am văzut atâta verdeață

Știri

 Extremista pro-rusă Diana Șoșoacă, lidera partidului SOS și eurodeputată, a transmis sâmbătă un live pe Facebook din zona Pieței Roșii din Moscova, în care a prezentat Rusia drept un model de eficiență, ordine, libertate…  

Preluare: G4Media.ro Read More